Profil firmy.

MH-FOLIACARV oboru autoskel se pohybuji od roku 1994 jako mechanik montáže autoskel. V roce 1999 se mi naskytla možnost vyplnit mezeru na trhu v oboru tónování autoskel foliemi. Od té doby se moje firma několikrát stěhovala. Začátek byl na autocvičišti autoškoly u rychlodráhy, poté v autolakovně Brozany a areálu autobazaru na Fáblovce. Od roku 2004 se nacházíme v centru města na třídě 17.Listopadu 236 - ve dvorním traktu (vjezd je u stanice MHD směrem z centra k podjezdu).


V srpnu roku 2010 se firma přestěhovala naposledy a to přímo v již zmiňovaném dvoře do větších prostor z důvodu zkvalitnění a rozšíření našich služeb. Zde nabízíme také mimo tónování autoskel a výměny autoskel,čištění interiérů automobilů, lepení reklamních polepů na automobily a naší největší novinku, která má zatím v Pardubicích malé zastoupení tzv. CARWRAPPING, česky řečeno převlékání automobilů do Vámi vybrané barvy a tzv. CARSHILD - ochrana laku před poškrábáním a poškozením od kamínků (čirá ochranná folie) .


Naše krédo je vždy spokojený zákazník a 100% odvedená práce, což si myslím že zaručuje nejdelší praxe v přímém(tím myslím že ne z kanceláře) zasklívání automobilů a tónování autoskel foliemi na pardubicku a dlouholetý provoz bez reklamací.


Za firmu MH-FOLIACAR Vám přeje hezký den Michal Hačko